Kontakt

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Chcesz porozmawiać na temat konkretnego produktu, lub zapytać o wycenę?
Szukasz porady, wskazówki? Skontaktuj się - służymy pomocą!

 
hq helpline:
(17) 27 55 298
Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Dział Handlowy

Chcesz rozpocząć z nami współpracę, ale nie wiesz od czego zacząć?
Potrzebujesz pomocy przy konstruowaniu swojej oferty?
Napisz, lub zadzwoń do nas. Na pewno pomożemy!

Aneta Kuczyńska
Aneta Kuczyńska
Kierownik Działu Handlowego
akuczynska@nphoto.com
531747444
Beata Szturm
Beata Szturm
Opiekun Handlowy
bszturm@nphoto.com
511134730
Agnieszka Czajka
Agnieszka Czajka
Opiekun Handlowy
aczajka@nphoto.com
533322707
Katarzyna Rybka
Katarzyna Rybka
Opiekun Handlowy
krybka@nphoto.com
507437481
Jolanta Banaś
Jolanta Banaś
Opiekun Handlowy
jbanas@nphoto.com
535100559
Joanna Malec
Joanna Malec
Opiekun Handlowy
jmalec@nphoto.com
533200278
Sławomir Ligas
Sławomir Ligas
Opiekun Handlowy
sligas@nphoto.com
602622236
Maciej Lipiński
Maciej Lipiński
Opiekun Handlowy
mlipinski@nphoto.com
511134742
Michał Małek
Michał Małek
Opiekun Handlowy
mmalek@nphoto.com
507437478
Rafał Koszyk
Rafał Koszyk
Opiekun Handlowy
rkoszyk@nphoto.com
690944247
Łukasz Berkowicz
Łukasz Berkowicz
Opiekun Handlowy
lberkowicz@nphoto.com
511134744
Tomasz Stopyra
Tomasz Stopyra
Opiekun Handlowy
tstopyra@nphoto.com
501835831

Dział Reklamacji

Coś poszło nie tak? Chcesz zgłosić reklamację? Pomoże Ci Kinga!

Kinga Kamińska
Kinga Kamińska
reklamacje@nphoto.com
(17) 27 55 214

Kontakt

Jak do nas trafić?

Zaczernie 190
36-062 Zaczernie