Uwaga! W związku z trwającym sezonem wakacyjnym czas realizacji naszych produktów będzie wydłużony z 3 do 4 dni roboczych. Odbitki naświetlane i kalendarze realizujemy niezmiennie w 24h. Przepraszamy za utrudnienia.

Kontakt

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Chcesz porozmawiać na temat konkretnego produktu lub zapytać o wycenę?
Szukasz porady, wskazówki? Skontaktuj się - służymy pomocą!

 
nLinia działa dla Was od pon do pt 9:00-18:00
+ 48 (17) 27 55 298
Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora.

Dział Handlowy

Chcesz rozpocząć z nami współpracę, ale nie wiesz od czego zacząć?
Potrzebujesz pomocy przy konstruowaniu swojej oferty?
Napisz lub zadzwoń do nas. Na pewno pomożemy!

e-mail ogólny: handlowy@nphoto.com
e-mail w sprawie rejestracji: rejestracja@nphoto.com


+ 48 (17) 275 52 70


od PON do PT 9:00-17:00
Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora.

Aneta Kuczyńska
Aneta Kuczyńska
Kierownik Sprzedaży
akuczynska@nphoto.com
531 747 444
Tomasz Stopyra
Tomasz Stopyra
Zastępca Kierownika Sprzedaży
tstopyra@nphoto.com
501 835 831
Łukasz Berkowicz
Łukasz Berkowicz
Opiekun Handlowy
lberkowicz@nphoto.com
511 134 744
Mariola Buczyńska-Jurek
Mariola Buczyńska-Jurek
Opiekun Handlowy
mjurek@nphoto.com
511 134 730
Adrianna Buk
Adrianna Buk
Opiekun Handlowy
abuk@nphoto.com
533 322 707
Szymon Chmiel
Szymon Chmiel
Opiekun Handlowy
schmiel@nphoto.com
535 100 559
Rafał Koszyk
Rafał Koszyk
Opiekun Handlowy
rkoszyk@nphoto.com
690 944 247
Sławomir Ligas
Sławomir Ligas
Opiekun Handlowy
sligas@nphoto.com
602 622 236
Joanna Malec
Joanna Malec
Opiekun Handlowy
jmalec@nphoto.com
533 200 278
Beata Szturm
Beata Szturm
Opiekun Handlowy
bszturm@nphoto.com
511 134 742

Dział Reklamacji

Coś poszło nie tak? Chcesz zgłosić reklamację? Napisz do nas!

W przypadku zgłaszania reklamacji prosimy o wypełnienie wniosku reklamacyjnego. (Pobierz wniosek)

Kinga Kamińska
Kinga Kamińska
reklamacje@nphoto.com
(17) 27 55 214
Sylvia Dworak
Sylvia Dworak
reklamacje@nphoto.com
(17) 27 55 214

Zespół Eventowy

Prowadzisz warsztaty fotograficzne? Organizujesz eventy, spotkania dla branży fotograficznej?

Chcesz podjąć współpracę? Napisz do nas!

Piotr Krupiński
Piotr Krupiński
warsztaty@nphoto.com
533 321 838
Patrycja Kocój
Partycja Kocój
warsztaty@nphoto.com

Kontakt

Jak do nas trafić?

nPhoto ma swoją siedzibę w Zaczerniu, w gminie Trzebownisko, 10 km na północ od Rzeszowa - stolicy województwa podkarpackiego. Firma zlokalizowana jest w bezpośrednim pobliżu międzynarodowego lotniska w Jasionce, niedaleko autostrady A4.

Zaczernie 190 
36-062 Zaczernie 
Budynek Colorland

Dane firmy:

Najlepszefoto.pl 
Piotr Leszczyński
Zaczernie 190
36-062 Zaczernie
NIP: 813-22-60-802 
Polska / PL
Waluta: PLN