Kontakt

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Chcesz porozmawiać na temat konkretnego produktu lub zapytać o wycenę?
Szukasz porady, wskazówki? Skontaktuj się - służymy pomocą!

 
Infolinia od pon do pt 9:00-18:00
(17) 27 55 298
Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Dział Handlowy

Chcesz rozpocząć z nami współpracę, ale nie wiesz od czego zacząć?
Potrzebujesz pomocy przy konstruowaniu swojej oferty?
Napisz lub zadzwoń do nas. Na pewno pomożemy!

Aneta Kuczyńska
Aneta Kuczyńska
Kierownik Działu Handlowego
akuczynska@nphoto.com
531 747 444
Beata Szturm
Beata Szturm
Opiekun Handlowy
bszturm@nphoto.com
511 134 730
Katarzyna Rybka
Katarzyna Rybka
Opiekun Handlowy
krybka@nphoto.com
507 437 481
Jolanta Banaś
Jolanta Banaś
Opiekun Handlowy
jbanas@nphoto.com
535 100 559
Joanna Malec
Joanna Malec
Opiekun Handlowy
jmalec@nphoto.com
533 200 278
Sławomir Ligas
Sławomir Ligas
Opiekun Handlowy
sligas@nphoto.com
602 622 236
Maciej Lipiński
Maciej Lipiński
Opiekun Handlowy
mlipinski@nphoto.com
511 134 742
Michał Małek
Michał Małek
Opiekun Handlowy
mmalek@nphoto.com
507 437 478
Rafał Koszyk
Rafał Koszyk
Opiekun Handlowy
rkoszyk@nphoto.com
690 944 247
Łukasz Berkowicz
Łukasz Berkowicz
Opiekun Handlowy
lberkowicz@nphoto.com
511 134 744
Tomasz Stopyra
Tomasz Stopyra
Opiekun Handlowy
tstopyra@nphoto.com
501 835 831

Dział Reklamacji

Coś poszło nie tak? Chcesz zgłosić reklamację? Pomoże Ci Kinga!

W przypadku zgłaszania reklamacji prosimy o wypełnienie wniosku reklamacyjnego. (Pobierz wniosek)

Kinga Kamińska
Kinga Kamińska
reklamacje@nphoto.com
(17) 27 55 214

Zespół Eventowy

Prowadzisz warsztaty fotograficzne? Organizujesz eventy, spotkania dla branży fotograficznej?

Chcesz podjąć współpracę? Napisz do nas!

Piotr Krupiński
Piotr Krupiński
warsztaty@nphoto.com
533 321 838
Mateusz Furman
Mateusz Furman
warsztaty@nphoto.com
500 434 456
Patrycja Kocój
Partycja Kocój
warsztaty@nphoto.com

Kontakt

Jak do nas trafić?

nPhoto ma swoją siedzibę w Zaczerniu, w gminie Trzebownisko, 10 km na północ od Rzeszowa - stolicy województwa podkarpackiego. Firma zlokalizowana jest w bezpośrednim pobliżu międzynarodowego lotniska w Jasionce, niedaleko autostrady A4.

Zaczernie 190 
36-062 Zaczernie 
Budynek Colorland

Dane firmy:

Najlepszefoto.pl 
Piotr Leszczyński
Zaczernie 190
36-062 Zaczernie
NIP: 813-22-60-802